Trainers

Rubriek Functie Naam E-mailadres
Algemene leiding Hoofdcoach André Boonen andre.boonen@telenet.be
Jeugd Algemeen jeugdcoördinator Ilse Wilms ilse.wilms@gmail.com
Jeugd Trainer Kleine 1-tjes Goedele Blommaerts goedele.blommaerts@telenet.be
Jeugd Trainer Kleine 1-tjes Zeger De Spiegelaere
Jeugd Trainer Groep 1 Peter Sterck peter.sterck.1961@gmail.com
Jeugd Trainer Groep 2 Nancy Leys nancy.leys@telenet.be
Jeugd Trainer Groep 2 Miro Peeters mirop1@hotmail.com
Jeugs Trainer Groep 3 Ilse Wilms ilse.wilms@gmail.com
Jeugd Trainer Groep 3 Lisse Leemans lisse_95@msn.com
Jeugd Trainer Groep 4 Karine Wilms wilms.karine@telenet.be
Jeugd Trainer (invaller) Sofie Van de Velde
Jeugd Trainer (invaller) Ken De Wever
Jeugd Trainer (invaller) Antje Lauwers
Jeugd Trainer (invaller) Coralie Geysemans
Looptechnieken Trainer Anja Smolders anja.smolders@gmail.com
Spurt, horden en springnummers Trainer Jos Renders jos.renders@telenet.be
Afstandslopen Trainer Marc Nevens marc.nevens@skynet.be
Afstandslopen Trainer Stein Van Es stein_van_es@hotmail.com
Afstandslopen Trainer Raf Wyns wyns-vanderhaegen@outlook.com
Afstandslopen Trainer Peter De Roovere adviso@skynet.be
Afstandslopen Trainer (invaller) Tom Verlinden thomas.verlinden@skynet.be
Fartlek Trainer Tom Verlinden thomas.verlinden@skynet.be
Rompstabilisatie Trainer Stein Van Es stein_van_es@hotmail.com
Rompstabilisatie Trainer (invaller) Lies Van de Voorde
Rompstabilisatie Trainer (invaller) Joris Verlinden
Werpnummers Trainer kogelstoten/discuswerpen/speerwerpen Miranda Van Roosenbroek miranda.v.r@telenet.be
Recreanten Algemeen coördinator Recreanten André Boonen andre.boonen@telenet.be
Recreanten Trainer Groep 1 Chantal Vertommen chantal_vertommen@hotmail.com
Recreanten Trainer Groep 2 Claire Sneyers csneyers@hotmail.com
Recreanten Trainer Groep 2 (invaller) Filip Heymans
Recreanten Trainer Groep Jonge Recreanten Stein Van Es stein_van_es@hotmail.com