Trainers

Rubriek Functie Naam E-mailadres
Algemene leiding Hoofdcoach André Boonen andre.boonen@telenet.be
Jeugd Algemeen jeugdcoördinator Ilse Wilms ilse.wilms@gmail.com
Jeugd Trainer Groep 1 - Kangoeroes Goedele Blommaerts goedele.blommaerts@telenet.be
Jeugd Trainer Groep 2 - Benjamins Antje Lauwers antje.lauwers@telenet.be
Jeugd Trainer Groep 2 - Benjamins Lisse Leemans lisse_95@msn.com
Jeugd Trainer Groep 3 - Benjamins/Pupillen Peter Sterck peter.sterck.1961@gmail.com
Jeugd Trainer Groep 4 - Pupillen Ilse Wilms ilse.wilms@gmail.com
Jeugd Groep 4 - Pupillen Nancy Leys nancy.leys@telenet.be
Jeugd Trainer Groep 5 - Miniemen Karine Wilms wilms.karine@telenet.be
Jeugd Trainer (invaller) Sofie Van de Velde
Jeugd Trainer (invaller) Miro Peeters mirop1@hotmail.com
Jeugd Trainer (invaller) Ken De Wever
Looptechnieken Trainer Anja Smolders anja.smolders@gmail.com
Werpnummers Trainer kogelstoten/discuswerpen/speerwerpen Vacature
Spurt, horden en springnummers Trainer Jos Renders jos.renders@telenet.be
Afstandslopen Trainer Groep 1 Marc Nevens marc.nevens@skynet.be
Afstandslopen Trainer Groep 2 André Boonen andre.boonen@telenet.be
Afstandslopen Trainer Groep 3 Stein Van Es stein_van_es@hotmail.com
Afstandslopen Trainer Groep 3 (invaller) Jurgen Torfs j.torfs@telenet.be
Afstandslopen Trainer Groep 3 (invaller) Kristel Hoppenbrouwers kristel.hoppenbrouwers@skynet.be
Afstandslopen Trainer (invaller) Tom Verlinden thomas.verlinden@skynet.be
Fartlek Trainer Tom Verlinden thomas.verlinden@skynet.be
Recreanten Trainer Groep 1 Chantal Vertommen chantal_vertommen@hotmail.com
Recreanten Trainer Groep 2 Filip Heymans
Recreanten Trainer Groep 3 Jonge Recreanten Stein Van Es stein_van_es@hotmail.com
Rompstabilisatie Trainer Kristel Hoppenbrouwers kristel.hoppenbrouwers@skynet.be
Rompstabilisatie Trainer (invaller) Jurgen Torfs j.torfs@telenet.be
Reserve Trainer Peter De Roovere adviso@skynet.be
Reserve Trainer Lies Van de Voorde
Reserve Trainer Joris Verlinden
Reserve Trainer Coralie Geysemans